Waflownica, wypiekacz wafli, rożków do lodów Bomann HA 5017 CB

650171

Ostatnie sztuki
123,00 zł

Mocna waflownica w mig przygotuje chrupiące wafle we wszelkich formach. 1200 W równomiernie wypiecze deserowe placki, które możesz uformować w rożki (stożkowa forma w komplecie), rurki lub miseczki. Możesz także wykorzystać wafle w kształcie krążków (Ø18 cm) i chrupać je same lub zrobić z nich andruty. Nieprzywierająca powłoka ułatwia czyszczenie. Prosta obsługa ułatwia pracę.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 15 zł

Sprawdź koszty wysyłki
Zamów teraz 11:00 i otrzymaj na piątek 3 luty z DHL KURIER (przedpłata na konto) 16,00 zł

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

Domowej roboty lody i desery z wykorzystaniem pysznych rożków i wafli. Zamień swoją kuchnię w małą cukiernię - teraz wszystko to masz w zasięgu ręki. Pomoże ci w tym waflownica - której duża powierzchnia (Ø18 cm) pozwoli przygotować chrupiące, deserowe wafelki.

Pyszne rurki z kremem lub bitą śmietaną pokochają goście i domownicy. Przygotuj ciasto i wylej je na rozgrzaną płytę. Zamknij urządzenie, a po chwili będziesz mieć gotowy wafel. Kiedy jest jeszcze ciepły możesz uformować go w rożek, miseczkę, rurkę lub zostawić, jak jest. Lampki kontrolne znajdujące się na klapie opiekacza informują o tym, że urządzenie pracuje oraz że się nagrzewa. Moc pieczenia (max 1200 W) ustawisz dzięki pokrętłu. Gdy skończysz, przetrzyj ostudzone urządzenie wilgotną ściereczką i gotowe.

Najważniejsze cechy waflownicy, urządzenia do pieczenia wafli, rożków, rurek Bomann HA 50017 CB:

  • Duża powierzchnia do pieczenia: ok. Ø 18 cm (powłoka nieprzywierająca)
  • Izolowany termicznie uchwyt
  • Płynna regulacja stopnia zrumienienia
  • 2 lampki kontrolne zasilania i ogrzewania (lampki do pieczenia)
  • Bezpieczna podstawa dzięki gumowanym nóżkom
  • W komplecie stożek do formowania rożków
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • 220–240 V, 50 Hz, 1200 W
  • Rozmiar urządzenia: 205 x 115 x 250 mm
  • Rozmiar opakowania: 225 x 326 x 135 mm


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Waflownica, wypiekacz wafli, rożków do lodów Bomann HA 5017 CB https://www.proficook.pl/76007-large/waflownica-wypiekacz-wafli-rozkow-do-lodow-bomann-ha-5017-cb.jpg <p>Domowej roboty <strong>lody i desery</strong> z wykorzystaniem <strong>pysznych rożków i wafli</strong>. Zamień swoją kuchnię w małą <strong>cukiernię</strong> - teraz wszystko to masz w zasięgu ręki. Pomoże ci w tym waflownica - której <strong>duża powierzchnia (Ø18 cm)</strong> pozwoli przygotować chrupiące, deserowe wafelki.</p> <p>Pyszne <strong>rurki z kremem lub bitą śmietaną</strong> pokochają goście i domownicy. Przygotuj ciasto i wylej je na rozgrzaną płytę. Zamknij urządzenie, a po chwili będziesz mieć gotowy wafel. Kiedy jest jeszcze<strong> ciepły możesz uformować go w rożek, miseczkę, rurkę lub zostawić, jak jest</strong>. <strong>Lampki kontrolne</strong> znajdujące się na klapie opiekacza informują o tym, że urządzenie pracuje oraz że się nagrzewa.<strong> Moc pieczenia (max 1200 W) ustawisz dzięki pokrętłu.</strong> Gdy skończysz, przetrzyj ostudzone urządzenie wilgotną ściereczką i gotowe.</p> <p>Najważniejsze cechy <strong>waflownicy, urządzenia do pieczenia wafli, rożków, rurek Bomann HA 50017 CB</strong>:</p> <ul> <li><strong>Duża powierzchnia</strong> do pieczenia: ok. <strong>Ø 18 cm (powłoka nieprzywierająca)</strong></li> <li><strong>Izolowany termicznie</strong> uchwyt</li> <li>Płynna <strong>regulacja stopnia zrumienienia</strong></li> <li><strong>2 lampki kontrolne zasilania i ogrzewania</strong> (lampki do pieczenia)</li> <li>Bezpieczna podstawa dzięki <strong>gumowanym nóżkom</strong></li> <li><strong>W komplecie stożek do formowania rożków</strong></li> <li>Ochrona przed przegrzaniem</li> <li>220–240 V, 50 Hz, <strong>1200 W</strong></li> <li>Rozmiar urządzenia: 205 x 115 x 250 mm</li> <li>Rozmiar opakowania: 225 x 326 x 135 mm</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN gofrownice 4004470176964 123 PLN in_stock