Depilator IPL ProfiCare PC-IPL 3024

330240

Duża dostępność
271,95 zł

 • IPL - bezbolesna depilacja światłem świetlnym
 • idealny do depilacji nóg, ramion, strefy bikini, pachy, klatki piersiowej, pleców
 • dezaktywuje korzeń włosa głęboko pod skórą i zapobiega wzrostowi nowych włosów
 • do 55% redukcji włosów już po 4 tygodniach

Więcej szczegółów

Oceny i opine klientów 
(5/5)

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

Depilatory wykorzystujący technologie IPL polecane są do usuwania włosów na nogach, okolicach bikini i pach, ramionach, plecach oraz włosów na twarzy. Piękna, zdrowa i pozbawiona owłosienia skóra - możesz wykonywać zabiegi nie wstając z łóżka i oglądając swój ulubiony serial. Technologia depilacji IPL jest w pełni bezpieczne i bezbolesne. Nie powodują podrażnień i uczucia dyskomfortu.

 • IPL - depilacja światłem świetlnym
 • idealny do depilacji nóg, ramion, strefy bikini, pachy, klatki piersiowej, pleców
 • dezaktywuje korzeń włosa głęboko pod skórą i zapobiega wzrostowi nowych włosów
 • do 55% redukcji włosów już po 4 tygodniach
 • zintegrowany filtr UV
 • ergonomiczna obudowa
 • sensor rozpoczyna działanie tylko po bezpośrednim kontakcie ze skórą
 • automatyczne wyłączanie po 10 minutach
 • zestaw zawiera okulary ochronne
 • powierzchnia światła: 2,7 cm
 • gęstość intensywności: 4J / cm
 • długość fali: 475-1200 nm

Intensywne światło pulsujące (IPL) to najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny system długotrwałej fotodepilacji, a także fotoodmładzania. Główna różnica między metodą IPL a laserem polega na tym, że IPL można stosować dla różnych rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Jednocześnie pod względem trwałości efektów jest równie skuteczny jak depilacja laserowa.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Depilator IPL ProfiCare PC-IPL 3024 https://www.proficook.pl/69846-large/depilator-ipl-proficare-pc-ipl-3024.jpg <p><strong>Depilatory wykorzystujący technologie IPL</strong> polecane są do usuwania włosów na nogach, okolicach bikini i pach, ramionach, plecach oraz włosów na twarzy. Piękna, zdrowa i pozbawiona owłosienia skóra - możesz wykonywać zabiegi nie wstając z łóżka i oglądając swój ulubiony serial. Technologia depilacji IPL jest w pełni bezpieczne i bezbolesne. <strong>Nie powodują podrażnień i uczucia dyskomfortu.</strong></p> <ul> <li>IPL - depilacja światłem świetlnym</li> <li>idealny do depilacji nóg, ramion, strefy bikini, pachy, klatki piersiowej, pleców</li> <li>dezaktywuje korzeń włosa głęboko pod skórą i zapobiega wzrostowi nowych włosów</li> <li>do 55% redukcji włosów już po 4 tygodniach</li> <li>zintegrowany filtr UV</li> <li>ergonomiczna obudowa</li> <li>sensor rozpoczyna działanie tylko po bezpośrednim kontakcie ze skórą</li> <li>automatyczne wyłączanie po 10 minutach</li> <li>zestaw zawiera okulary ochronne</li> <li>powierzchnia światła: 2,7 cm</li> <li>gęstość intensywności: 4J / cm</li> <li>długość fali: 475-1200 nm</li> </ul> <p><strong>Intensywne światło pulsujące (IPL)</strong> to najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny system długotrwałej fotodepilacji, a także fotoodmładzania. Główna różnica między metodą IPL a laserem polega na tym, że IPL można stosować dla różnych rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Jednocześnie pod względem trwałości efektów jest równie skuteczny jak depilacja laserowa.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> PROFI CARE golarki-i-depilatory-damskie 4006160302400 271.95 PLN in_stock

Nasze marki