Kostkarka do lodu PROFI COOK PC-EWB 1187

501187

Ostatnie sztuki
730,99 zł

 • Kompaktowa kostkarka do lodu z wysokiej jakości obudową stali nierdzewnej
 • Szybkie i łatwe przygotowanie kostek lodu za dotknięciem przycisku
 • Urządzenie łatwe w obsłudze, idealne do użytku w domu, biurze, na campingu i w małych barach
 • Nie potrzeba podłączenia do wodociągu – zbiornik napełnia się wodą pitną (zbiornik ma pojemność 1,7 l)

Więcej szczegółów

Oceny i opine klientów 
(4/5)

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

 • Kompaktowa kostkarka do lodu z wysokiej jakości obudową stali nierdzewnej
 • Szybkie i łatwe przygotowanie kostek lodu za dotknięciem przycisku
 • Urządzenie łatwe w obsłudze, idealne do użytku w domu, biurze, na campingu i w małych barach
 • Nie potrzeba podłączenia do wodociągu – zbiornik napełnia się wodą pitną (zbiornik ma pojemność 1,7 l)
 • Wytwarza około 10-15kg kostek lodu w czasie 24 godzin (ok. 85-125 g w ciągu 12 minut, co odpowiada około 12 kostkom lodu)
 • Możliwość wyboru 3 rozmiarów kostek
 • Alarm dźwiękowy po napełnieniu się pojemnika na kostki lub opróżnieniu pojemnika na wodę
 • Bardzo cicha praca
 • Łatwe przenoszenie – szuflada do wyjmowania kostek lodu
 • Funkcja oszczędzania energii „ECO Save” – automatyczne wyłączenie po zakończeniu programu
 • Wysokiej jakości wyświetlacz LCD
 • Elektroniczna funkcja START/STOP
 • Akcesoria dodatkowe: łopatka do lodu, pojemnik do uzupełniania wody
 • 220-230 V, 50 Hz, 180 W
 • Waga: 10,00 kg

Kostkarka do lodu PROFI COOK PC-EWB 1187 nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ jest kompaktowa, ale za to solidna obudowa ze stali nierdzewnej nadaje jej wysoką trwałość. Urządzenie przygotuje dla Ciebie kostki dokładnie takie, jakich potrzebujesz (3 rozmiary do wyboru) i do tego w dużych ilościach (12 kostek w 12 minut).

Kostki łatwo przeniesiesz dzięki wyjmowanej szufladzie. Wybierając ten model kostkarki, oszczędzasz energię elektryczną – urządzenie wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu. Możesz zabrać kostkarkę w dowolne


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Kostkarka do lodu PROFI COOK PC-EWB 1187 https://www.proficook.pl/70489-large/kostkarka-profi-cook-pc-ewb-1187.jpg <ul> <li>Kompaktowa kostkarka do lodu z wysokiej jakości obudową stali nierdzewnej</li> <li>Szybkie i łatwe przygotowanie kostek lodu za dotknięciem przycisku</li> <li>Urządzenie łatwe w obsłudze, idealne do użytku w domu, biurze, na campingu i w małych barach</li> <li>Nie potrzeba podłączenia do wodociągu – zbiornik napełnia się wodą pitną (zbiornik ma pojemność 1,7 l)</li> <li>Wytwarza około 10-15kg kostek lodu w czasie 24 godzin (ok. 85-125 g w ciągu 12 minut, co odpowiada około 12 kostkom lodu)</li> <li>Możliwość wyboru 3 rozmiarów kostek</li> <li>Alarm dźwiękowy po napełnieniu się pojemnika na kostki lub opróżnieniu pojemnika na wodę</li> <li>Bardzo cicha praca</li> <li>Łatwe przenoszenie – szuflada do wyjmowania kostek lodu</li> <li>Funkcja oszczędzania energii „ECO Save” – automatyczne wyłączenie po zakończeniu programu</li> <li>Wysokiej jakości wyświetlacz LCD</li> <li>Elektroniczna funkcja START/STOP</li> <li>Akcesoria dodatkowe: łopatka do lodu, pojemnik do uzupełniania wody</li> <li>220-230 V, 50 Hz, 180 W</li> <li>Waga: 10,00 kg</li> </ul> <p>Kostkarka do lodu PROFI COOK PC-EWB 1187 <strong>nie zajmuje dużo miejsca</strong>, ponieważ jest kompaktowa, ale za to solidna obudowa ze stali nierdzewnej nadaje jej wysoką trwałość. Urządzenie przygotuje dla Ciebie kostki dokładnie takie, jakich potrzebujesz (<strong>3 rozmiary do wyboru</strong>) i do tego w dużych ilościach (12 kostek w 12 minut).</p> <p>Kostki łatwo przeniesiesz dzięki wyjmowanej szufladzie. Wybierając ten model kostkarki, <strong>oszczędzasz energię elektryczną</strong> – urządzenie wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu. Możesz zabrać kostkarkę w dowolne</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> PROFI COOK kostkarki-do-lodu 4006160211870 730.99 PLN in_stock

Nasze marki