Maszynka do wyrobu lodów Clatronic ICM 3650

263774

Duża dostępność
174,78 zł

Lody własnej roboty przygotowane w Twojej kuchni? Teraz to możliwe dzięki rewelacyjnej maszynce do lodów Clatronic ICM 3650. Za pomocą tego urządzenia możesz przygotować także schłodzony sorbet lub mrożony jogurt. Delektuj się ulubionym smakiem deserów, które przygotujesz błyskawicznie i bez wysiłku. Wszystko dzięki maszynce do lodów Clatronic ICM 3650, której nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

Więcej szczegółów

Oceny i opine klientów 
(5/5)

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

 • Automatyczna maszynka do wyrobu lodów: sorbetów, lodów i zamrożonych jogurtów,
 • 2 pojemniki na lody o podwójnych ściankach ze schładzaczem; lody można spożywać bezpośrednio z pojemników
 • Przezroczysta pokrywka z 2 otworami do dodawania składników
 • Maks. 2 x 500 ml lodów
 • Czas przyrządzania 15–30 minut
 • Zawiera minutnik (od 0 do 45 min)
 • Zdejmowana przystawka miksująca oraz obudowa silnika dla łatwego czyszczenia
 • Zawiera przykładowe przepisy
 • Wysoka stabilność dzięki gumowanym nóżkom
 • 220–240 V, 50 Hz, 12 W
 • waga ok. 2,3kg

Dzięki maszynce do wyrobu lodów Clatronic ICM 3650 przygotujesz pyszne domowe lody o swoim ulubionym smaku. Do tego zrobisz to bardzo szybko. Cały proces jest zautomatyzowany. Wystarczy umieścić składniki w pojemnikach na lody, ustawić czas i włączyć. Po kilkunastu minutach możesz delektować się smakiem ulubionych lodów lub sorbetów. Do tego czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe – wystarczy zdjąć przystawkę miksującą i obudowę silnika. Nie masz pomysłu na deser? Nie szkodzi, do maszynki zostały dołączone przepisy na lody.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Maszynka do wyrobu lodów Clatronic ICM 3650 https://www.proficook.pl/69361-large/maszynka-do-wyrobu-lodow-clatronic-icm-3650.jpg <ul> <li>Automatyczna maszynka do wyrobu lodów: sorbetów, lodów i zamrożonych jogurtów,</li> <li>2 pojemniki na lody o podwójnych ściankach ze schładzaczem; lody można spożywać bezpośrednio z pojemników</li> <li>Przezroczysta pokrywka z 2 otworami do dodawania składników</li> <li>Maks. 2 x 500 ml lodów</li> <li>Czas przyrządzania 15–30 minut</li> <li>Zawiera minutnik (od 0 do 45 min)</li> <li>Zdejmowana przystawka miksująca oraz obudowa silnika dla łatwego czyszczenia</li> <li>Zawiera przykładowe przepisy</li> <li>Wysoka stabilność dzięki gumowanym nóżkom</li> <li>220–240 V, 50 Hz, 12 W</li> <li>waga ok. 2,3kg</li> </ul> <p>Dzięki maszynce do wyrobu lodów Clatronic ICM 3650 przygotujesz pyszne domowe lody o swoim ulubionym smaku. Do tego zrobisz to bardzo szybko. <strong>Cały proces jest zautomatyzowany.</strong> Wystarczy umieścić składniki w pojemnikach na lody, ustawić czas i włączyć. Po kilkunastu minutach możesz delektować się smakiem ulubionych lodów lub sorbetów. Do tego <strong>czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe</strong> – wystarczy zdjąć przystawkę miksującą i obudowę silnika. Nie masz pomysłu na deser? Nie szkodzi, do maszynki zostały dołączone przepisy na lody.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC maszynki-do-lodow 4006160012569 174.78 PLN in_stock

Nasze marki