Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525

261699

Duża dostępność
171,22 zł

Bardzo praktyczna i funkcjonalna suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 idealnie sprawdzi się w każdym domu. Pozwala szybko i bez dodatkowych akcesoriów suszyć każdy owoc, warzywo, a także zioła, mięso i grzyby. Suszenie powietrzem zachowa w produktach cenne składniki i witaminy. Dwa poziomy temperatury oraz pięć dużych tacek umożliwią jednoczesne suszenie większej ilości produktów.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

 • Doskonale suszy owoce, warzywa, zioła, mięso i inne
 • 2 poziomy temperatury
 • Rozmaite możliwości zastosowania dzięki 5 dużym, przeźroczystym i modułowym poziomom (łatwe w czyszczeniu)
 • Średnica sita: 27cm
 • Wysokość sita: 12mm
 • Wentylator cyrkulacyjny, funkcja cyrkulacji powietrza
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Zasilanie: 230 V, 50 Hz,
 • Moc: 300W
 • Wymiary (S x W x G): 330 x 315 x 327 mm
 • Waga: 1,75 kg

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 to kompaktowe urządzenie, dlatego nie zajmuje dużo miejsca. To niezwykle pojemna suszarka - 5 dużych, modułowych tacek z pokrywkami. Proces suszenie jest szybki i bardzo skuteczny - ciepłe powietrze rozprzestrzenia się od dołu do góry, przechodząc przez wszystkie elementy suszarki.

Urządzenie jest bardzo ciche – nawet nie zauważysz, że jest włączone. Możesz go więc używać nawet nocą. Suszarka jest bardzo prosta w obsłudze, jest bezpieczna (specjalny moduł chroni ją przed przegrzaniem), a do tego jest niezwykle łatwa w czyszczeniu dzięki rozkładanym modułom.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 https://www.proficook.pl/67041-large/suszarka-do-grzybow-owocow-ziol-clatronic-dr-3525.jpg <ul> <li>Doskonale suszy owoce, warzywa, zioła, mięso i inne</li> <li>2 poziomy temperatury</li> <li>Rozmaite możliwości zastosowania dzięki 5 dużym, przeźroczystym i modułowym poziomom (łatwe w czyszczeniu)</li> <li>Średnica sita: 27cm</li> <li>Wysokość sita: 12mm</li> <li>Wentylator cyrkulacyjny, funkcja cyrkulacji powietrza</li> <li>Zabezpieczenie przed przegrzaniem</li> <li>Zasilanie: 230 V, 50 Hz,</li> <li>Moc: 300W</li> <li>Wymiary (S x W x G): 330 x 315 x 327 mm</li> <li>Waga: 1,75 kg</li> </ul> <p>Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 to kompaktowe urządzenie, dlatego <strong>nie zajmuje dużo miejsca</strong>. To <strong>niezwykle pojemna suszarka</strong> - 5 dużych, modułowych tacek z pokrywkami. Proces suszenie jest szybki i bardzo skuteczny - ciepłe powietrze rozprzestrzenia się od dołu do góry, przechodząc przez wszystkie elementy suszarki. <strong></strong></p> <p><strong>Urządzenie jest bardzo ciche</strong> – nawet nie zauważysz, że jest włączone. Możesz go więc używać nawet nocą. Suszarka jest bardzo prosta w obsłudze, <strong>jest bezpieczna</strong> (specjalny moduł chroni ją przed przegrzaniem), a do tego jest niezwykle łatwa w czyszczeniu dzięki rozkładanym modułom.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC suszarki-do-zywnosci 4006160037791 171.22 PLN in_stock

Nasze marki