Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (czerwony)

501195

Ostatnie sztuki
247,00 zł

Mikser kielichowy to praktyczny i piękny dodatek każdej kuchni.  4-ramienne ostrze typu "pirania" zostało wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki temu szatkowanie, ubijanie, rozdrabnianie i kruszenie jest niezwykle skuteczne i trwałe. Podświetlane pokrętło regulacji obrotów (4 poziomy) oraz chromowane dodatki dodają uroku urządzeniu, a wkładana w pokrywkę miarka ułatwia korzystanie.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

Mikser uniwersalny PC-UM 1195

 • Solidny uniwersalny mikser o atrakcyjnym, klasycznym wzornictwie do ubijania, szatkowania i robienia puree
 • Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami
 • Mocny, profesjonalny silnik o długiej żywotności (800 W)
 • Funkcja kruszenia lodu i funkcja turbo
 • 4 poziomy regulacji  (0-1-2-impuls/funkcja turbo)
 • Zdejmowany dzbanek z litego szkła z podziałką, o pojemności 1,5 lita
 • Pokrywka z otworem do napełniania (∅ ok. 50 mm)
 • Wygodny kubek z miarką (5 cl) wyciągany z pokrywki
 • Nóż ze stali nierdzewnej z 4 ostrzami typu „pirania” do bezproblemowego mieszania, odłączany w celu łatwego mycia
 • Podświetlany przełącznik obrotowy
 • Wyłącznik bezpieczeństwa – urządzenie można użyć tylko z dołączonym dzbankiem
 • Gumowe nóżki zapewniające stabilność
 • Moc 800 W
 • Głośność 50/60 Hz
 • Zasilanie sieciowe 220-240 V


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.wolny

Certyfikat Wolne od BPA daje gwarancje, że produkt jest tworzony w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.


Produkt został wykonany z tworzyw wolnych od BPA dzięki temu masz pewność, że przygotowany posiłek będzie zdrowy, smaczna i wolny od szkodliwych dla organizmu, toksycznych cząstek.

Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (czerwony) https://www.proficook.pl/71295-large/mikser-uniwersalny-proficook-pc-um-1195.jpg <p>Mikser uniwersalny PC-UM 1195</p> <ul> <li>Solidny uniwersalny mikser o atrakcyjnym, klasycznym wzornictwie do ubijania, szatkowania i robienia puree</li> <li>Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami</li> <li>Mocny, profesjonalny silnik o długiej żywotności (800 W)</li> <li>Funkcja kruszenia lodu i funkcja turbo</li> <li>4 poziomy regulacji  (0-1-2-impuls/funkcja turbo)</li> <li>Zdejmowany dzbanek z litego szkła z podziałką, o pojemności 1,5 lita</li> <li>Pokrywka z otworem do napełniania (∅ ok. 50 mm)</li> <li>Wygodny kubek z miarką (5 cl) wyciągany z pokrywki</li> <li>Nóż ze stali nierdzewnej z 4 ostrzami typu „pirania” do bezproblemowego mieszania, odłączany w celu łatwego mycia</li> <li>Podświetlany przełącznik obrotowy</li> <li>Wyłącznik bezpieczeństwa – urządzenie można użyć tylko z dołączonym dzbankiem</li> <li>Gumowe nóżki zapewniające stabilność</li> <li>Moc 800 W</li> <li>Głośność 50/60 Hz</li> <li>Zasilanie sieciowe 220-240 V</li> </ul> <p></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/BPA Free/BPA_Free.jpg" alt="wolny" od="" bpa="" style="float: left;" width="113" height="100" /><strong></strong></p> <p><strong>Certyfikat Wolne od BPA daje gwarancje, że produkt jest tworzony w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.</strong></p> <p><strong><br /></strong>Produkt został wykonany z tworzyw wolnych od BPA dzięki temu masz pewność, że przygotowany posiłek będzie zdrowy, smaczna i wolny od szkodliwych dla organizmu, toksycznych cząstek.</p> PROFI COOK blendery-stojace 4006160119541 247 PLN in_stock

Nasze marki