Mikser, Blender Clatronic HM 3524

261707

Ostatnie sztuki
100,49 zł

Ręczny mikser to już dziś niemal obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni. W Twojej nie może zabraknąć niezawodnego modelu Clatronic HM 3524 z blenderem. Dzięki temu urządzeniu przyspieszysz przygotowywanie dań, a do tego gotowanie stanie się po prostu łatwiejsze. Ubijaj, mieszaj i miksuj – robot Clatronic wyręczy Cię w tych wszystkich czynnościach, a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

 • Ręczny blender i mikser
 • Mocny silnik o mocy 300W
 • 5 stopni prędkości
 • Funkcja turbo
 • Przycisk zwalniający trzepaczki
 • Akcesoria:
  • 2 trzepaczki ze stali nierdzewnej,
  • 2 haki do ciasta ze stali nierdzewnej,
  • końcówka "blender" do szybkiego miksowania ze stali nierdzewnej
 • Ubijacze oraz haki nadają się do mycia w zmywarce
 • Zasilanie napięciowe: 230 V, 50/60 Hz
 • Pobór mocy: 300 W
 • Wymiary: 89x142x198mm (SxWxG
 • Waga: 1.20

Potrzebujesz miksera, który wyręczy Cię w nawet najbardziej wymagających czynnościach i poradzi sobie z najtrudniejszą pracą. Takim mikserem jest Clatronic HM 3524. To wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu ubijesz błyskawicznie białko i wymieszasz ciasto za sprawą niezwykle trwałych końcówek i regulowanej prędkości pracy.

Mikser ręczny Clatronic HM 3524 ma w zestawie również końcówkę blendującą. Rozdrobni ona nawet najtwardszy produkt, ponieważ mikser został wyposażony w mocny silnik 300 W. Dużą zaletą miksera jest również bardzo łatwe czyszczenie – wystarczy umieścić końcówki w zmywarce.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Mikser, Blender Clatronic HM 3524 https://www.proficook.pl/67346-large/mikser-blender-clatronic-hm-3524.jpg <ul> <li>Ręczny blender i mikser</li> <li>Mocny silnik o mocy 300W</li> <li>5 stopni prędkości</li> <li>Funkcja turbo</li> <li>Przycisk zwalniający trzepaczki</li> <li>Akcesoria: <ul> <li>2 trzepaczki ze stali nierdzewnej,</li> <li>2 haki do ciasta ze stali nierdzewnej,</li> <li>końcówka "blender" do szybkiego miksowania ze stali nierdzewnej</li> </ul> </li> <li>Ubijacze oraz haki nadają się do mycia w zmywarce</li> <li>Zasilanie napięciowe: 230 V, 50/60 Hz</li> <li>Pobór mocy: 300 W</li> <li>Wymiary: 89x142x198mm (SxWxG</li> <li>Waga: 1.20</li> </ul> <p>Potrzebujesz miksera, który wyręczy Cię w nawet najbardziej wymagających czynnościach i poradzi sobie z najtrudniejszą pracą. Takim mikserem jest Clatronic HM 3524. To wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu ubijesz błyskawicznie białko i wymieszasz ciasto za sprawą niezwykle trwałych końcówek i regulowanej prędkości pracy.</p> <p>Mikser ręczny Clatronic HM 3524 ma w zestawie również końcówkę blendującą. Rozdrobni ona nawet najtwardszy produkt, ponieważ mikser został wyposażony w mocny silnik 300 W. Dużą zaletą miksera jest również bardzo łatwe czyszczenie – wystarczy umieścić końcówki w zmywarce.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC miksery-reczne 4006160617078 100.49 PLN in_stock

Nasze marki