Pionowy Doner multigrill elektryczny Kebab Clatronic DVG 3686

263831

Ostatnie sztuki
343,91 zł

Zajmuje niewiele miejsca i jest wszechstronny - stojący multiopiekacz Clatronic DVG 3686. Dzięki niemu przygotujesz soczyste przypieczone dania z warzyw, mięs a nawet owoców. Pełne smaku i zdrowia. Dzięki pionowemu mocowaniu kurczaka, gyrosa czy szaszłyków, równomiernie się zarumienią i przypieką. W środku zostając wilgotne i miękkie.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 15 zł

Sprawdź koszty wysyłki
Zamów teraz 11:00 i otrzymaj na wtorek 28 marzec z DHL KURIER (przedpłata na konto) Za darmo!
Oceny i opine klientów 
(5/5)

Dodaj do listy życzeń

darmowa dostawa od 250 zł

30 dni na zwrot

wysyłka w 24h

gwarancja 24 miesiące

Szczegóły

Któż z nas nie lubi grillowanych potraw? Pysznych przypieczonych warzyw i mięs, z chrupiącą skórką, pachnących i ciepłych. Kto z nas z przyjemnością nie przekąsi w ciągu dnia pożywnej, ciepłej kanapki z gyrosem i warzywami lub szaszłyka z ulubionymi składnikami? Wszystkie te pyszności w mig przygotujesz z pionowym multigrillem. I nie musisz się już bać spożywania nadmiaru tłuszczu, ponieważ w trakcie opiekania, tłuszcz częściowo wypłynie z potrawy, abyś mógł jeść zdrowo i smacznie.

Skorzystaj z dołączonych dodatków i ciesz się:

  • grillowanym kurczakiem lub kiełbaskami
  • kebabem, który dodasz do kanapki, zawiniesz w tortillę lub zjesz w zestawie obiadowym
  • szaszłykami z kiełbasą, serem, warzywami i owocami - w dowolnej kombinacji

Doner multigrill jest prosty w obsłudze. Równomiernie opiecze zamocowane na obrotowym, pionowym ruszcie produkty. Czy to będzie mięso, czy warzywa. Silnik o mocy 1400 W będzie obracał ruszt wokół osi, a w przypadku chęci przygotowania szaszłyków - 6 szpilek do szaszłyków. To właśnie dzięki temu, powolnemu ruchowi mamy pewność, że umieszczone produkty będą tak samo upieczone z każdej strony.

W komplecie znajduje się: rożen obrotowy do drobiu, kebaba i innych produktów, 6 szpikulców do szaszłyków, taca na tłuszcz i okruchy oraz  uchwyt ze stali nierdzewnej do zdejmowania gorących akcesoriów.

Najważniejsze cechy elektrycznego multigrilla Kebab Clatronic DVG 3686:
Dzięki pionowej pozycji rusztu, wyciekający tłuszcz i sos kapie bezpośrednio do tacy na tłuszcz
■ Taca na tłuszcz i okruchy została wykonana ze stali nierdzewnej
■ W zestawie. 1 rożen obrotowy (duży) na kurczaki lub kebab / gyros
■ W zestawie. 6 oddzielnie obracanych małych szpikulców do szaszłyków
■ W zestawie. szczypce ze stali nierdzewnej
Wskaźnik świetlny
■ 220–240 V, 50/60 Hz, 1400 W.

Pionowy Doner multigrill elektryczny Kebab Clatronic DVG 3686 https://www.proficook.pl/70030-large/pionowy-multigrill-kebab-clatronic-dvg-3686.jpg <p>Któż z nas nie lubi grillowanych potraw? Pysznych przypieczonych warzyw i mięs, z chrupiącą skórką, pachnących i ciepłych. Kto z nas z przyjemnością nie przekąsi w ciągu dnia pożywnej, ciepłej kanapki z gyrosem i warzywami lub szaszłyka z ulubionymi składnikami? Wszystkie te pyszności w mig przygotujesz z pionowym multigrillem. I <strong>nie musisz się już bać spożywania nadmiaru tłuszczu</strong>, ponieważ w trakcie opiekania, tłuszcz częściowo wypłynie z potrawy, abyś mógł <strong>jeść zdrowo i smacznie</strong>.</p> <p>Skorzystaj z dołączonych dodatków i ciesz się:</p> <ul> <li><strong>grillowanym kurczakiem lub kiełbaskami</strong></li> <li><strong>kebabem, który dodasz do kanapki, zawiniesz w tortillę lub zjesz w zestawie obiadowym</strong></li> <li><strong>szaszłykami z kiełbasą, serem, warzywami i owocami - w dowolnej kombinacji</strong></li> </ul> <p>Doner multigrill jest prosty w obsłudze. Równomiernie opiecze zamocowane na obrotowym, pionowym ruszcie produkty. Czy to będzie mięso, czy warzywa. <strong>Silnik o mocy 1400 W</strong> będzie<strong> obracał ruszt wokół osi,</strong> a w przypadku chęci przygotowania szaszłyków -<strong> 6 szpilek do szaszłyków</strong>. To właśnie dzięki temu, powolnemu ruchowi mamy pewność, że <strong>umieszczone produkty będą tak samo upieczone z każdej strony</strong>.</p> <p>W komplecie znajduje się: <strong>rożen obrotowy do drobiu, kebaba i innych produktów, 6 szpikulców do szaszłyków, taca na tłuszcz i okruchy oraz  uchwyt ze stali nierdzewnej do zdejmowania gorących akcesoriów.</strong></p> <p>Najważniejsze cechy <strong>elektrycznego multigrilla Kebab Clatronic DVG 3686</strong>:<br />■ <strong>Dzięki pionowej pozycji rusztu, wyciekający tłuszcz i sos kapie bezpośrednio do tacy na tłuszcz</strong><br />■ Taca na tłuszcz i okruchy została wykonana <strong>ze stali nierdzewnej</strong><br />■ W zestawie. <strong>1 rożen obrotowy</strong> (duży) na kurczaki lub kebab / gyros<br />■ W zestawie. <strong>6 oddzielnie obracanych małych szpikulców do szaszłyków</strong> <br />■ W zestawie. <strong>szczypce ze stali nierdzewnej</strong><br />■ <strong>Wskaźnik świetlny</strong><br />■ 220–240 V, 50/60 Hz, <strong>1400 W</strong>.</p> CLATRONIC grille-elektryczne 4006160144352 343.91 PLN in_stock